czwartek, styczeń 27, 2022

 

AKTYWNIE LATEM

Wypoczywając w Pensjonacie Kalniczka goście mogą aktywnie spędzać czas.
Świetnie nadają się do tego sala ze stołem ping-pongowym oraz boisko do siatkówki i badmintona.

 

  • PING-PONG - stół znajduje się w naszej sali biesiadnej. Odwiedzający nas goście bardzo chętnie rozgrywają mecze tenisa stołowego, a nierzadko organizują nawet małe, prywatne turnieje.
  • SIATKÓWKA - na naszym ogrodzie znajduje się cały zestaw do gry w siatkówkę. Słópki, siatka i oczywiście linie boiska. Towarzyski mecz to świetny sposób na integrację naszych gości, którzy zazwyczaj widzą się po raz pierwszy.
  • BADMINTON - boisko do siatkówki świetnie służy również miłośnikom badmintona. Świetne warunki do tej gry gwarantuje położenie naszego pensjonatu, który znajduje się w niewielkiej kotlince.
  • ROWERY - nasz pensjonat to świetna baza wypadowa na wycieczki rozwerowe. Tuż za drzwiami zaczynają się bieszczadzkie trasy, natomiast lokalizacja z dala od ruchliwych tras czyni eskapady znacznie bardziej bezpiecznymi oraz zdrowszymi.
  • NA GRZYBY - okoliczne lasy to bardzo kuszące miejsca dla grzybiarzy. W dogodnych warunkach mają oni już radość od początku maja aż do końca grudnia. Najpopularniejsze grzyby to prawdziwki, kurki, a od września rydze oraz podgrzybki.
  • RZECZKA - dosłownie kilkanaście metrów od drzwi, przepływa rzeka Kalniczka, od której swoją nazwę wziął nasz pensjonat. Wspaniałe miejsce, aby schłodzić się w upalne dni. Kalniczka jest bardzo płytką rzeką, dlatego bez żadnych obaw mogą się w niej kąpać nawet małe dzieci.

 

Rzeka Kalniczka

Rzeka Kalniczka
Wiejski chleb w Pensjonacie Kalniczka

Wiejski chleb w Pensjonacie Kalniczka

Wiejski chleb w Pensjonacie Kalniczka


 

IMPREZOWO

Pomimo, że nasz pensjonat mieści się w głębokiej bieszczadzkiej wsi,
to wcale nie oznacza, że nie może się tu przydażyć dobra impreza!

 

Grillowa kolacja pod naszą wiatą.

BIESIADY

  • WIATA BIESIADNA - do dyspozycji naszych gości przez cały czas. Pod wiatą znajduje się grill, długi stół na kilkanaście osób oraz ławy. To świetne miejsce, aby zasiąść gromadnie wieczorową porą, ucztować oraz bawić się na całego. Pensjonat położony jest w wystarczającej odległości od sąsiadów, aby nie trzeba było martwić się ciszą nocną.
  • SALA BIESIADNA - gdy na dworze zrobi się naprawdę zimno, mamy dla naszych gości obszerną salę biesiadną, w której pomieszci się nawet do 30 osób. W sali znajduje się również aneks kuchenny, dzięki któremu można upichcić coś na szybko lub sprawnie podgrzać przygotowane wcześniej potrawy.
  • GRILL - znajduje się pod wiatą biesiadną. Jesteśmy zawsze zaopatrzeni w węgiel drzewny, suche drewno oraz rozpałkę.
  • ALKOHOL - niestety Pensjonat Kalniczka NIE POSIADA licencji na sprzedaż alkoholu ani papierosów, zatem goście, którzy zechcą raczyć się trunkami, muszą zaopatrzyć się w nie na własną rękę.

 

Wiata biesiadna w Pensjonacie Kalniczka

Wiata biesiadna w Pensjonacie Kalniczka

Wiata i sala biesiadna w Pensjonacie Kalniczka


Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu dokonania rezerwacji!

Kontakt i rezerwacje